Prezent na 30 urodziny z nutką kreatywności

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to sporo momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy, jako natchnienie do przemian.

Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem ponoć wówczas zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze mocno zarysowana, toteż śmiało możemy przekraczać ją w obydwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego świetną uciechę. Zmiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to często motywacja do postanowień: zamierzamy zmienić pracę, zarabiać więcej forsy, stworzyć rodzinę, stać się bardziej rzetelni, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości. Obchodzenie pełnych urodzin to już obyczaj. A trzydziestka to okazja niezwykle osobliwa. Huczna uczta, sporo przyjaciół i prezenty, które bywają złośliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni kawaler dostanie gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni najpewniej dostaną poradnik motywacyjny albo skórzaną aktówkę. A wszak można atrakcyjniej. Proponujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom ubaw, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zagwarantuje wspomnienia na całe życie.

ŚCIGAJ SIĘ I LATAJ – PREZENT NA 30 URODZINY DLA NIEGO

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Szybkie samochody to obiekt pożądań mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek prawdopodobnie ucieszyłby się ze sportowego wozu, ale taki prezent przewyższa predyspozycje materialne większej części z nas. Równie sporą radość sprawi przejażdżka wozem rajdowym. Szczególnie godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru albo Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto (myjnia – pranie tapicerki samochodowej bydgoszcz) dostarcza fantastycznych emocji i przeżyć. Także mocne przeżycia zapewni jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych amatorów prędkości. A gdy jazda samochodem to zbyt mało oryginalny upominek to polecamy coś innego: lot paralotnią w tandemie.

DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie zafascynuje trzydziestolatki? Cudownym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja dla dwojga, albowiem kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i razem celebrować okazje. Blask świec i wyśmienite dania uwypuklą uroczysty charakter urodzin, ale także spowodują, że kobieta poczuje się wyjątkowo i warta miliona dolarów. Także wyjątkowym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach niejedna kobieta czuje się młodo a trzydzieści lat może być jedynie powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*