Ogromnie banalna rozgrywka planszowa zapewnia dużo przyjemności oraz posiadamy całkowitą kontrole nad budowaniem miasta

Zabawy planszowe o aranżowaniu miast, rozbudowie czy też rozszerzania brzegów oraz plonów to zachwycająca zabawa dla każdego. Na rynku lokalnym mamy pełną masę gier o niszczeniu oraz burzeniu. Z tej przyczyny z zainteresowaniem zagramy w grę, w której rozbudowujemy, a nie unicestwiamy.

planszówka

Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa planszowa suburbia zapewnia graczowi kompletną kontrole nad podnoszeniem miasta jutra. Gra składa się z skrótowej wskazówki, jaka wszystko wyjaśnia. Dalej mamy plansze komponującą się z trójboków. Kolejna duża plansza jest do sumowania pozycji, co będzie także w zabawie wyznaczało liczbę populacji ludzi w naszym mieście. W grze mamy również 4 plansze dla graczy. Do gry dodane są dobrze skonstruowane pomoce dla graczy. A również są żetony kasy, za jakie będziemy mogli kupić budynki i rozbudowywać swoje miasto.

Co więcej jest cała masa znaczników, jakie symbolizują budynki wznoszone w zabawie. Ciągłość rozgrywki zwiększają cele, jakie wybierane są inne co zabawę oraz znacznik rozpoczynającego gracza. W grze posiadamy możliwość przestrzennego poszerzenia miasta.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim przypadku sprawdź odmienny polecany serwis noże rzeźnicze, który też posiada ciekawe informacje.

W czasie rozbudowy dostajemy przychody, takie jak płaca, z jakiego co turę będziemy zdołali kupić oraz dostawać następne budowle.

W rozgrywce Suburbia każdy budynek w jakiś sposób oddziałują na inne sąsiadujące budynki. Nasz tajemny cel i cele do realizacji dla każdego gracza powodują zupełnie inny sposób konstrukcji miasta w każdej grze. Ciągłość gry zwiększa też dolosowywane budowle, w jakich w rozgrywce jest faktycznie mnóstwo. W rozgrywce zyskuje ta osoba, jaka ściągnie do swojego miasta jak najwięcej ludzi, co wskazuje słupek populacji.

planszówka karciana

Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
W grę można grać samemu w dwóch wariantach. Szczególnie możemy grać nabijając punkty, im więcej punktów zwyciężymy tym więcej będzie zadowolenia. Mamy możliwość też następnie zestawiać nasz wynik ze znajomymi.

Druga możliwość rozrywki samodzielnej to zabawa z robotem, gdzie zarabia gra i my. Natomiast gra w żywym przeciwnikiem jest także ogromnie ciekawa. Grze nie ma także żadnych blokad i mieścimy się w okresie zabawy, ponieważ rozgrywka twa mniej więcej 1,5 godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*