Prawie każdy z nas niezwykle ceni sobie pamiątki z lub prezenty od bliskich, które były wykonane samodzielnie

W wielu przypadkach do prezentów, które były przez bliską nam osobę zrobione samodzielnie, mamy ogromny sentyment. Nawet jeżeli zrobiło to dziecko i podarek nie jest idealny, urzeka nas oddanie naszej pociechy oraz wysiłek jaki włożyło w pracę.

ozdoby choinkowe

Autor: makelessnoise
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie w ten sposób zostajemy właścicielami kartek okolicznościowych, ale także pięknie zdobionych pudełek oraz szkatułek.
Samodzielnie wykonane szkatułki drewniane nie muszą zostać obowiązkowo prezentem. Mamy możliwość wykonać je osobiście w domu. Cudownie i unikatowo będzie prezentować się pudełko decoupage szkatułka z drewna, gdyż następnego takiego nie zobaczymy w żadnym miejscu na świecie. Z tej przyczyny technika upiększania szkatułek, szaf lub nawet zastawy stołowej w stylu decoupage jest tak modna.

Każdy następujący link (http://www.chalwa.pl/chalwa-pistacjowa-5kg/) wiedzie tylko do wartościowych witryn, na jakich przeczytać możesz o istotnych wydarzeniach. Nie zwlekaj, tylko kliknij w niego!

Jesteśmy wówczas właścicielami unikatu, a dodatkowo mamy możliwość przedmiot udekorować akurat tak, jak widzimy to oczyma naszej duszy. Decoupage jest techniką, która bazuje na przyklejeniu wzoru wyciętego z papieru na wybraną rzecz (drzewo, kryształ, metal) i pomalowaniu jej w wybranych przez siebie kolorach. Jeżeli interesuje nas metoda decoupage sklep, który udostępni nam wszystkie niezbędne instrumenty bezproblemowo odnajdziemy w swoim mieście albo online – decoupage wyroby w sklepie.

Możemy w nim nabyć surowe bazy pod decoupage i wtedy będzie prościej rozpocząć nam przygodę z samodzielnym zdobnictwem.
Decoupage może być świetną zabawą dla Waszej rodziny na długie zimowe wieczory. Zespołowa współpraca będzie wesoła i da nam dużo zadowolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*