Z jakich przyczyn gra na ps GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Bardzo często jest tak, że nawet osoby, które kompletnie nie interesują się gierkami komputerowymi – bądź konsolowymi, najzwyczajniej w świecie wprost przepadają za GTA. No cóż, to może dziwić. Można zaryzykować twierdzenie, że Grand Theft Auto jest najlepszą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście pewnie masa graczy całkowicie nie zgadza się z taką opinią.

GTA 5

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak to chyba coś oczywistego, że wszyscy mamy nieco inne upodobania. Cóż, z jakiej przyczyny zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (nowości ze świata gta 5 w serwisie pssite.com) niesamowicie wielu graczy niemalże nie mogło rozmawiać na inny temat? Można w sumie powiedzieć, że twórcy Grand Theft Auto w umiejętny sposób umieją połączyć świetną fabułę z relatywną prostotą. Czyli nawet dzieciaki bez żadnego problemu radzą sobie z obsługą tej słynnej gry. Trzeba także wspomnieć, że ogólnie możliwość bycia gangsterem, który jeździ po wielkich metropoliach jest praktycznie czymś na wagę złota.

W bardzo dużym błędzie są gracze, którzy sądzą, że GTA cechuje wielki schematyzm. Oczywiście może nawet na pierwszy rzut oka istotnie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest jakby nie patrzeć jednym wielkim schematem.

Zaciekawiły Cię myśli opracowane w tym artykule? Odczuwasz jednakże braki? Więc namawiamy do kolejnej strony – naciśnij tu reklama nowy sącz i przeloguj się tam.

Jednakże mnogość najróżniejszych misji sprawia, że bez cienia wątpliwości nie należy w taki sposób rozumować. Pozostaje mieć nadzieję, iż niedługo ponownie twórcy GTA dadzą nam kolejną edycję gierki… Pewnie nieco poczekamy, ale z całą pewnością następna część będzie jeszcze lepsza, niźli poprzednie. No co, musimy we wszystkich przypadkach myśleć optymistycznie.

scena z gta v

Autor: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Należy także powiedzieć, że tak naprawdę Playstation to najświetniejsze rozwiązanie dla takich osób, które pragną grywać w GTA! Prawda jest taka, iż szczególnie playstation network to niezwykła funkcja, dzięki to której nareszcie mamy możliwość grać z innymi (więcej info o playstation network znajdziesz tu). Naturalnie Playstation to nierzadko znaczący wydatek finansowy – zatem nie powinno jakoś dziwić, że akurat w naszym kraju jest sprzedawanych mniej sprzętów i gier, aniżeli w Kanadzie albo Anglii. Porada dla takich osób, które pomimo problemów finansowych nie chcą zrezygnować z Playstation? Jak najbardziej warto porozglądać się po aukcjach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*