Od dłuższego czasu bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym złym, a raczej czymś naturalnym.

Zatem jeżeli ktoś posiada akurat smartfona i zamierza, żeby jego urządzenie mobilne wyglądało jeszcze korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał nabyć jakiś ciekawy pokrowiec, bądź obudowę. A w sklepach handlującymi urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest rzeczywiście mnóstwo. Etui różnią się między sobą nie tylko fasonem, kolorem i grafiką, ale także sposobem korzystania, a także tworzywem. Raczej ostatnio do najczęściej wybieranych zaliczają się etui wykonane ze skóry, materiałowe, jak i również plastikowe.

nowoczesne smartfony

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Te materiałowe wyróżniają się głównie szerszym polem manewru zaprojektowania kroju. Jednym z przykładów jest sony xperia e4 etui, jakie wyróżnia się tym, iż jest zamykane jak telefon z klapką. Innym rozwiązaniem zamykania takiego pokrowca, jest również system diary – polecane Samsung Galaxy Core Prime etui. Czyli telefon z pewnej odległości wygląda jak pamiętnik lub luksusowy notatnik do uwieczniania różnych istotnych kontaktów i telefonów. Najczęściej otwierane są one na poręczny magnesik. Dzięki temu tego typu etui skórzane etui na długopisy wyglądają nie tylko niezwykle luksusowo, ale również są poręczne. Warto też wspomnieć w tym przypadku o pokrowcu plastikowym.

Smartfon Sony Xperia

Autor: TAKA@P.P.R.S
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku samsung galaxy grand prime etui, mamy rzeczywiście do czynienia z ogromnym szeregiem opcji do wyboru. Wystarczy zacząć już od samej kolorystyki. A następnie będzie można kończyć na rozmaitych możliwościach związanych ze wzorami. W różnych sklepach w Internecie z akcesoriami do urządzeń mobilnych można znaleźć setki propozycji. Każdy niewątpliwie wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, co trafi w jego osobisty gust. Tego typu pokrowce dedykowane są zarówno osobom młodym, które sugerują się całkowicie odmiennymi trendami stylu, ale również do poważnych posiadaczy telefonów, jacy przede wszystkim wybierają takie cechy jak, piękno i bogactwo. Odmienną cechą jest funkcjonalne zastosowanie etui, które jak wiadomo, w pierwszej kolejności powinno strzec obudowę przed rozmaitymi uszkodzeniami. A do tego w końcu bez trudności można zachować perfekcyjny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*