Jak zainteresowanie piłką nożną przekłada się na gry komputerowe, z czego się bierze fenomen gier z piłkarskiej serii Fifa.

Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na całym świecie, trudno się więc dziwić, że powstało mnóstwo gier opartych na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak chyba nic nie może dorównać ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, jaka już od ponad dekady cieszy się ogromnym powodzeniem wśród następnych pokoleń graczy.

Masz ochotę poznać większą ilość interesujących danych na omawiany wątek? To poczytaj szczegóły (http://collegium-novum.eu/jezyk-angielski,kurs,7.html), które właśnie wspomniane informacje mają.

Każda kolejna odsłona to jeszcze lepsza grafika, możliwość grania najlepszymi obecnie piłkarzami, ale też polepszona mechanika gry. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, fifa 11 pc dokładnie to zobaczyć można w następnych wersjach tego światowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią zaczęły się pojawiać nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi graczy na uliczne boiska w miastach na całym świecie.

dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile typowe wersjeFify to typowe zręcznościówki, w jakich strzelić trzeba swoim przeciwnikom jak najwięcej bramek, to fifa manager stała się jedną z najpopularniejszych sportowych strategii, jakie wydano do tej pory. W tej grze gracz wciela się nie w piłkarzy, a w managera, jaki musi swoim zespołem pokierować. Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom możliwości, trzeba przecież zarządzać wszystkimi aspektami prowadzenia piłkarzy. Do wyboru będzie jest około tysiąca klubów, trzydzieści pięć tysięcy zawodników i ogrom statystyk, na których można się opierać w czasie swoich decyzji.

Wielbicielom takiej formy rozrywki fifa manager 12 zagwarantuje wiele długich godzin grania, lecz również mnóstwo radości, jak się uda osiągnąć zaplanowane cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*