Jak ogromne pieniądze krążą w Sieci?

Żaden osobnik wręcz nie wyobraża sobie co mógłby zakupić za kwotę trzech miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do ściągania programów komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, posiadacz portalu FB taką kwotę chciał uiścić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili propozycję.

youtube

Źródło: pixabay.com
A co właściwie miało być przedmiotem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, która kasuje zdjęcia zaraz po ich przesłaniu. Zapowiada się intrygująco, nieprawdaż? Jeżeli dodamy, że portal ranking snapchat łączy w sobie dużą ilość 100 milionów użytkowników, kwestia staje się trochę zrozumiała. Tak, ogromna jest potrzeba sprzedawania swym odbiorcom różnych reklam. Snapchat Polska to powstały kilka wiosen temu komunikator internetowy, który ma wielką liczbę użytkowników. Przesyłają one wzajemnie ponad 700 milionów fotek na dzień. Poza zdjęciami snapchat Polska proponuje też możliwość przesyłania między użytkownikami plików video i pieniędzy.

Jeżeli interesują Cię opisywane w niniejszym materiale tematy i masz ochotę przeczytać więcej wiadomości na tego typu temat – wejdź tutaj (http://www.krltomaszewski.com/cennik/).

Program jest dostępny również na telefony komórkowe, dzięki czemu można korzystać z tego rozwiązania w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Podobnie ogromną popularność ma w Sieci serwis YouTube w Polsce, który jednak jest trochę bardziej popularny niż Snapchat Polska. Jak wielu użytkowników rozumie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, którymi mogą być przykładowo filmy z wakacji, klipy czy np. filmy dokumentalne – ranking youtube.

YouTube w Polsce pozwala również wystąpić w Sieci różnym posiadającym ciekawą pasję ludziom. Portal daje okazję zamieszczania tak zwanych kanałów rzeczowych, na których właściciele prezentują różne informacje. Na YouTube w Polsce odnajdziemy zatem kanały dotyczące kosmetyki, przeszłości, filmów, itd..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*