Escape room w Gdyni – wspaniała przyjemność dla każdego

Escape room to niesłychanie słynna rozrywka i zachwycająca zabawa dla każdego, która obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to jednak dość nowiusieńka forma rozrywki, w związku z tym wiele ludzi nie wie na czym tak właściwie polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc pokrótce escape room polega na tym, żeby odszukać sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to jedynie 60 minut. W trakcie zabawy rozwiązuje się rozmaite zagadki, jakie mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest faktycznie efektowna, natomiast emocje – wespół z upływem czasu – dosięgają zenitu. Tutaj liczy się sprawność umysłu, pomysłowość oraz oryginalne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się oryginalnością oraz nieszablonowym myśleniem – każde chwyty są dozwolone! Jest to niesłychanie interesująca, nowoczesna rozrywka, która idealnie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – escape room w Gdyni. Escape room Gdańsk to miejsce dla ludzi kreatywnych, uwielbiających wyśmienitą frajdę, zagadki oraz szyfry. Jeżeli nigdy do tej pory nie miałeś szansy, aby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta zachwycająca zabawa to bezsprzecznie musisz to nadrobić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka postanowiłaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Co więcej wskazane jest wiedzieć, że koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest wielki, tym bardziej, że rozkłada się on na grupę kilku jednostek.

Inne tego typu treści odnośnie analizowanego zagadnienia też są niebanalne – więcej pod wskazanym adresem (http://junga.pl/szkolenia/kurs-intensywny-na-patent-zeglarza-jachtowego). Kliknij więc tutaj i przekonaj się, że to fakt.

Pożądane byłoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, żeby na godzinę przenieść się do całkowicie innego, wręcz filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozstrzyganie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, jakie mogą Wam pomóc (albo przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa niewątpliwie będzie idealna, emocjonująca i dostarczająca sporo adrenaliny, zaś czas spędzony w zamkniętym pokoju z pewnością zapamiętacie na bardzo długo – polecane escape rooms w Gdyni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*