Czy czekać na zbliżające się generacje konsol

Konsole już na stałe zadomowiły się w polskich mieszkaniach. Kiedyś najpopularniejsze były komputery PC, jednak obecnie dzięki coraz to niższym cenom są one łatwo dostępne. Również to właśnie konsole dawane są jako prezent. Czy aby na pewno to opcja dla każdego?

gry na konsole 2
Na pewno trzeba zauważyć, że większa część gier wydawanych na ps3 i xboxa skierowana jest zdecydowanie do męskiej części odbiorców. To się zmienia i dużo więcej nowych gier nadaje się dla każdego, albo tworzonych jest z myślą o kobietach. Kiedy zobaczymy przykładowo gry na Xbox 360 to widać, że obecnie wciąż dominują gry ściśle męskie jak bijatyki czy symulatory.

Która konsola?To też problem przy zakupie pierwszej konsoli. Konsola PS3 kiedyś rządziła w branży, ale Xbox i jego spore możliwości spowodowały, że wyniki sprzedaży obu konsol są zbliżone. Kierując się wyborem konsoli najlepiej sprawdzić, jakie gry są dostępne na daną konsolę. Czasem tytuły działają jedynie na danej konsoli, przykładowo w Halo można zagrać jedynie na Xboxie. Cenowo oba sprzęty są podobne, więc tutaj ważne są też inne charakterystyki.

Niedługo następna generacjaJeżeli gracz może poczekać z zakupem to najlepiej poczekać niecały rok. Jeszcze w 2013 będzie premiera następnej generacji PlayStation. Również niedługo jest premiera Xbox One. Nowe generacje pojawiają się nieczęsto, bo co kilka lat. Dzięki temu kupując najnowszą wersję będziemy mieli gwarancje, że nowe tytuły będą wyglądały tak dobrze jak to możliwe.

Duży wybór
Na obie konsole jest bardzo duży wybór gier. Obie konsole są obecne kilka lat na rynku i dzięki temu zostało wydanych na nie sporo gier. Fani piłki nożnej będą pewnie kupowali tytuły jak Fifa. Są też i bijatyki czy gry zręcznościowe. Wbrew różnym opiniom gry na konsole mogą rozwijać – jest do wyboru wiele. Jako dowód można sprawdzić gry przygodowe na PS3.

Przeczytaj poza tym te niebanalne wskazówki z www (https://www.krainazabawek24.pl/category/art-szkolne-plecaki-tornistry), które przeczytasz pod tym linkiem – one także opisują to zagadnienie.

Takie gry doskonale rozwijają zdolności manualne i inteligencję.

Nie tylko gry
Konsole to nie tylko gry. To już domowe centrum rozrywki – łatwo można na nich odtwarzać filmy DVD, łączyć się z internetem. Sposobów użycia nowych konsol jest wiele.

Jak widać konsole oferują dużo możliwości zastosowania. Od strategii po gry wyścigowe – każdy znajdzie coś odpowiedniego. Zapowiada się, że jeszcze długo konsola będzie dobrym kupnem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*